Dyżury wykładowców

Dyżury Wykładowców odbywają się w budynku dydaktycznym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu

Dyżur Dzień Od Do Miejsce
Władze

Rektor WSZiB w Poznaniu

dr Ryszard Groszak

ryszard.groszak@wszib.com.pl

02.06.2018

09.06.2018

16.06.2018

23.06.2018

 

 

13.00

16.15

14.00

14.00

 

14.00

17.15

15.00

15.00

 

pokój 105

tel. 61 835 17 51

Prorektor WSZiB w Poznaniu

dr Ryszard Orliński

ryszard_orlinski@poczta.onet.pl

14.03.2018

21.03.2018

04.04.2018

18.04.2018

25.04.2018

09.05.2018

23.05.2018

06.06.2018

13.06.2018

20.06.2018

27.06.2018

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

12.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

13.30

pokój 105

tel. 61 835 17 51

Dziekan Wydziału Zarządzania

i Administracji

dr Małgorzata Michalik

michalik.mmm@gmail.com

malgorzata.michalik@wszib.com.pl

piątek

1.06.2018

8.06.2018

15.06.2018

weekend

2.06.2018

9.06.2018

16.06.2018

 

13.00

13.00

13.00

 

11.00

14.00

11.00

 

14.00

14.00

14.00

 

12.00

15.00

12.00

pokój 106

tel. 61 835 17 51

 

Wykładowcy

mgr Bartłomiej Andrusiewicz

bartlomiej.andrusiewicz@wszib.com.pl

29.04.2018

26.05.2018

11.00

14.30

11.45

15.15

s.108

s.103

inż. Maciej Banaszak

maciej.banaszak@wszib.com.pl

8.04.2018

10.06.2018

14.30

15.30

15.15

16.15

s.202

s.104

mgr Agnieszka Baśkiewicz

agnieszka.baskiewicz@wszib.com.pl

7.04.2018

16.06.2018

15.30

12.00

16.15

12.45

s.202

s.11

mgr inż. Adam Baśkiewicz

adam.baskiewicz@wszib.com.pl

14.04.2018

17.06.2018

11.00

17.15

11.45

18.00

s.14

s.101

dr hab. Olaf Bergmann

olafber@tlen.pl

15.04.2018

29.04.2018

12.00

17.15

12.45

18.00

s.14

s.101

mgr Wiesław Biernacki

wieslaw.biernacki@wszib.com.pl

10.02.2018

13.15

14.00

s.11a

dr hab. Maciej Błaszak

maciej.blaszak@wszib.com.pl

7.04.2018

26.05.2018

13.45

15.30

14.30

16.15

s.13

s.102

mgr Tomasz Boruch

tomasz.boruch@wszib.com.pl

10.02.2018

16.30

17.15

s.14

mgr Tomasz Borucki

(Koordynator Przedmiotów Praktycznych -
Warsztatów i Projektów)

tomasz.borucki@wszib.com.pl

24.03.2018

28.04.2018

23.06.2018

12.00

19.00

12.00

12.45

19.30

12.45

s.108

s.13

s.14

mgr inż. Artur Brzęczkowski

artur.brzeczkowski@wszib.com.pl

28.04.2018

6.05.2018

17.15

17.15

18.00

18.00

s.14

s.109

dr Andrzej Cieśla

andrzej.ciesla@wszib.com.pl

12.05.2018

15.30

16.15

s.108

dr Artur Dembny

artur.dembny@wszib.com.pl

14.04.2018

10.06.2018

15.30

12.00

16.15

12.45

s.202

s.11

dr Jacek Dubisz

jacek.dubisz@wszib.com.pl

2.06.2018

15.30 16.15 s.108

mgr Anna Garstecka

anna.garstecka@gazeta.pl

25.03.2018

12.05.2018

10.06.2018

10.30

12.00

10.00

11.15

12.45

10.45

s.108

s.104

s.12

mgr Błażej Goraj

blazej.goraj@wszib.com.pl

7.04.2018

2.06.2018

15.30

17.15

16.15

18.00

s.13

s.104

mgr Anna Grala

anna.grala@wszib.com.pl

14.04.2018

9.06.2018

15.30

13.45

16.15

14.30

s.11

s.109

dr Krzysztof Hajdrowski 

krzysztof.hajdorwski@wszib.com.pl

       

mgr Hanna Hanć

hanna.hanc@wszib.com.pl

8.04.2018

26.05.2018

12.00

16.15

12.45

17.00

s.103

s.111

dr Bartłomiej Juras

bartlomiej.juras@wszib.com.pl

14.04.2018

26.05.2018

9.06.2018

13.45

16.15

17.15

14.30

17.00

18.00

s.108

s.109

s.108

mgr Michał Kamiński

michal.kaminski@wszib.com.pl

26.05.2018 19.00 19.45 s.101

mgr Jakub Kapusto

tel. 514 199 663

29.04.2018

17.06.2018

15.30

13.45

16.15

14.30

s.11

s.111

dr Józef Karpiński

j.karpinski@ue.poznan.pl

jozef.karpinski@wszib.com.pl

7.04.2018

21.04.2018

28.04.2018

13.05.2018

26.05.2018

16.06.2018

23.06.2018

17.15

14.30

17.15

13.00

15.30

12.30

12.30

18.00

15.15

18.00

13.45

16.15

13.30

13.30

s.101

s. 14

s.109

s.11

s.111

s.104

s.108

dr Jerzy Kaus

JerzyKaus@tlen.pl

9.06.2018

12.00

12.45

s.108

dr Danuta Klucz

danuta.klucz@wp.pl

26.05.2018

15.30

16.15

s.102

dr Barbara Kobusiewicz

basia.kobusiewicz@poczta.onet.pl

15.04.2018

02.06.2018

09.06.2018

11.00

11.30

10.30

12.00

12.30

11.30

s.108

s.101

s.11

dr hab. Bartosz Kołaczkowski

bkola@poczta.onet.pl

28.04.2018

26.05.2018

27.05.2018

23.06.2018

24.06.2018

16.15

16.15

13.00

19.00

13.00

17.00

17.00

13.45

19.45

13.45

s.14

s.108

s.107

s.10

s.104

dr Leszek Kowalski

leszek.kowalski@wszib.com.pl

29.04.2018 16.15 17.00 s.108
mgr Fryderyk Kriger 8.04.2018 15.30 16.15 s.107

dr hab. Marek Krzymkowski

marek.krzymkowski@wszib.com.pl

6.05.2018 15.30 16.15 s.10

mgr inż. Paulina Lassocińska

paulina.lassocinska@wszib.com.pl

 

   

 

mgr Jakub Lesiński

jakub.lesinski@wszib.com.pl

7.04.2018

26.05.2018

13.45

17.15

14.30

18.00

s.108

s.102

dr Piotr Lissoń

piotr.lisson@wszib.com.pl

12.05.2018 16.15 17.00 s.104
prof. dr hab. Zbigniew Łucki        

dr Jerzy Majcher

jerzy.majcher@wszib.com.pl

17.03.2018

12.15 13.00 s.202

dr Justyna Majchrzak-Lepczyk  

justyna.majchrzak-lepczyk@wszib.com.pl

27.05.2018

10.06.2018

9.06.2018

13.45

13.00

14.00

14.30

13.45

14.45

s.202

s.11

s.102

dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

alicja.malewicz-pelczynska@wszib.com.pl

7.04.2018

13.45 14.30 s.107

mgr Tadeusz Malinowski

tadeusz.malinowski@wszib.com.pl

 

     

dr hab. Edyta Małecka-Ziembińska

edyta.malecka-ziembinska@wszib.com.pl

12.05.2018 12.00 12.45 s.101

dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

magda.mazik@wp.pl

14.04.2018

24.06.2018

15.30

12.00

16.15

12.45

s.104

s.13

dr Bartosz Mazurkiewicz

bartosz.mazurkiewicz@wszib.com.pl

       

dr Agata Michalska-Olek

agata.michalska-olek@wszib.com.pl

 

     

mgr Łukasz Mieloch

l.mieloch@mieloch-adwokaci.pl

24.03.2018

8.04.2018

2.06.2018

15.30

12.00

17.15

16.15

12.45

18.00

s.14

s.13

s.14

Zofia Milewska

zofia.milewska@wszib.com.pl

25.03.2018

28.04.2018

17.15

17.15

18.00

18.00

s.103

s.103

mgr Bartosz Nowak

bartosz.nowak@wszib.com.pl

21.04.2018

3.06.2018

16.15

11.00

17.00

11.45

s.14

s.2

mgr Paweł Nowak

pawel.nowak@wszib.com.pl

7.04.2018

17.06.2018

12.45

15.30

13.30

16.15

s.111

s.11

dr Piotr Pagórski

ppp54@poczta.onet.pl

18.03.2018

21.04.2018

13.05.2018

12.00

17.15

18.00

12.45

18.00

18.45

s.12

s.103

s.103

dr Edward Pałka

paled@tlen.pl

25.03.2018

13.05.2018

17.15

14.30

18.00

15.15

s.12

s.108

prof. dr hab. Maria Piechowiak        

mgr Michał Pietrzyk

michal.pietrzyk@wszib.com.pl

14.04.2018

2.06.2018

12.00

12.00

12.45

12.45

s.108

s.108

dr Jarosław Przybyła

jaroslaw.przybyla@wszib.com.pl

14.04.2018

16.06.2018

11.00

12.00

11.45

12.45

s.12

s.108

mgr Maciej Ratajczak

maciej.ratajczak@wszib.com.pl

10.02.2018

24.03.2018

13.05.2018

2.06.2018

16.06.2018

12.30

13.45

17.15

12.00

12.00

14.00

14.30

18.00

13.30

13.30

s.102

s.108

s.12

s.13

s.109

dr Małgorzata Ratajczak

malgorzata.ratajczak@wszib.com.pl

8.04.2018

27.05.2018

23.06.2018

13.45

15.30

12.00

14.30

16.15

12.45

s.103

s.14

s.11

mgr Piotr Reszelski

piotr.reszelski@gmail.com

 

     

dr Paweł Romanow

pawel.romanow@wsl.com.pl

21.04.2018

16.06.2018

16.15

16.15

17.00

17.00

s.102

s.108

mgr Artur Różycki

artur.rozycki@wszib.com.pl

8.04.2018

15.30 16.15 s.202

dr Tomasz Sierpowski

tomasz.sierpowski@wszib.com.pl

21.04.2018

15.30 16.15 s.108

mgr Arkadiusz Skomra

arkadiusz.skomra@wszib.com.pl

 

     

dr Barbara Sobkowiak

b.sobkowiak@wp.pl

barbara.sobkowiak@wszib.com.pl

8.04.2018

11.15 12.00 s.104

dr Piotr Struś

piotr.strus@wszib.com.pl

24.03.2018

22.04.2018

24.06.2018

12.45

12.00

13.45

13.30

12.45

14.30

s.104

s.11

s.13

dr Krzysztof Szwarc

krzysztof.szwarc@wszib.com.pl

28.04.2018

12.00 12.45 s.108

mgr Piotr Ślęzak

piotr.slezak@wszib.com.pl

22.04.2018

12.05.2018

24.06.2018

15.30

15.30

12.00

16.15

16.15

12.45

s.109

s.109

s.109

dr hab. Jarosław Werbowski        
dr hab. Zbysław Wojtkowiak        
mgr Jadwiga Wolak

21.04.2018

9.06.2018

12.00

13.45

12.45

14.30

s.14

s.111

mgr inż. Rafał Zahorski

rafal.zahorski@wszib.com.pl

18.03.2018 17.15 18.00 s.10

mgr Krzysztof Zieliński

krzysztof.zielinski@rpwe.pl

17.03.2018

12.05.2018

13.45

17.15

14.30

18.00

s.103

s.101

mgr Agnieszka Żyro

agnieszka.zyro@wszib.com.pl

21.04.2018

24.06.2018

11.00

13.45

11.45

14.30

s.103

s.12