Wynajem sal

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy kompleksową ofertę wynajmu sal konferencyjnych Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, które nadają się idealnie do spotkań biznesowych, konferencji jak i wystaw o charakterze targowym.

Nowoczesny budynek WSZiB zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Roboczej 4 i znajduje się zaledwie 1 km od dworca kolejowego Poznań Główny, 2 km od Starego Rynku i 1 km od najbliższego centrum handlowego – Poznań City Center.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 sal, które łącznie pomieścić mogą 1330 osób, z czego największa 192 osoby, a najmniejsza 18. Każda z sal wyposażona jest w podstawowy sprzęt audiowizualny: projektor, ekran, nagłośnienie oraz dostęp do internetu.

Dodatkowo oferujemy skorzystanie z placu wypoczynkowego o powierzchni 300 m², który można dowolnie zaaranżować np. na piknik, koncert, czy zewnętrzną salę konferencyjną.

Kolejnym atutem naszego obiektu jest monitorowany parking, przylegający bezpośrednio do obiektu, mogący pomieścić 100 samochodów osobowych.

Serdecznie zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

T: 61 835 15 11
E: wynajem@wszib.com.pl