FILM! Skuteczne zarządzanie zakresem projektu i WBS - wykład otwarty Darryla W. Bookera

Body: 

W sobotę 22 listopada mieliśmy zaszczyt ponownie gościć w naszych progach Darryla W. Bookera - ambasadora kierunku studiów podyplomowych Praktyczne aspekty zarządzania projektami.

Tym razem instruktor i konsultant ESI Intl. oraz MT&DC poprowadził otwarty wykład z elementami praktycznych warsztatów pt. "Effective Scope Management and WBS building for better project planning" czyli "skuteczne zarządzanie zakresem projektu i podział pracy w zespole projektowym".

Uczestnicy wykładu, po niezbędnym teoretycznym wprowadzeniu do zarządzania projektami zostali podzieleni w grupy, w których każdy z nich zajmował inne stanowisko. Słuchacze mieli za zadanie opracowanie szczegółów koncertu rockowego w pięciu miastach Polski.

Całe 90-cio minutowe spotkanie zostało przez Darryla Bookera dostosowane do poziomu słuchaczy, co zdecydowanie ułatwiło pojąć sedno  zarządzania projektami i podziału pracy w zespole projektowym.

Spotkanie zakończyło się rozdaniem certyfikatów potwierdzających otrzymanie 1 Professional Development Unit. Sam prowadzący został nagrodzony gromkimi owacjami i przyznał, że nie może się doczekać kolejnego spotkania w – jak to ujął – „My College” :)

POLECAMY WASZEJ UWADZE FILM ZE SPOTKANIA!

https://www.youtube.com/watch?v=2FI5z3-I3mM 

 

Czekamy na więcej!

Obraz: