Dyżury wykładowców

Dyżury Wykładowców odbywają się w budynku dydaktycznym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu

 


W okresie 14 kwietnia do odwołania dyżury wykładowców odbywać się będą on-line, poprzez link zamieszczony pod terminem dyżuru.
 

 

Dyżur Dzień Od Do Miejsce
Władze

Rektor WSZiB w Poznaniu

prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

magdalena.mazik-gorzelanczyk@wszib.com.pl

 

11.02.2021 - link

27.03.2021 - link

10.04.2021 - link

22.04.2021 - link

28.04.2021 - link

15.05.2021 - link

19.05.2021 - link

26.05.2021 - link

 

10.00

14.30

11.00

9.30

9.30

12.30

9.30

11.00

 

11.00

15.30

12.00

10.30

10.30

13.30

10.30

12.00

pokój 105

tel. 61 835 17 51

 

 

Prorektor ds. naukowych

dr Ryszard Orliński

ryszard.orlinski@wszib.com.pl

28.03.2021 - link

11.04.2021 - link

16.05.2021 - link

12.06.2021 - link

17.00

17.00

17.00

17.00

18.00

18.00

18.00

18.00

 

pokój 110

tel. 61 835 17 51

Prorektor ds. dydaktycznych

prof. WSZiB dr Bartłomiej Juras

bartlomiej.juras@wszib.com.pl

PRAKTYKI MODEROWANE

18.04.2021 - link

21.04.2021 - link

13.00

9.45

13.45

10.30

pokój 105

tel. 61 835 17 51

Dziekan Wydziału Zarządzania

i Administracji

prof. WSZiB dr Małgorzata Michalik

malgorzata.michalik@wszib.com.pl

10.04.2021 - link

16.04.2021 - link

17.04.2021 - link

23.04.2021 - link

25.04.2021 - link

10.00

10.00

12.00

10.00

10.00

11.00

11.00

13.00

11.00

11.00

pokój 106

tel. 61 835 17 51

 

Wykładowcy

mgr Bartłomiej Andrusiewicz

bartlomiej.andrusiewicz@wszib.com.pl

28.02.2021

17.04.2021

15.15

13.00

16.00

13.45

link

link

mgr Agnieszka Baśkiewicz

agnieszka.baskiewicz@wszib.com.pl

24.04.2021

29.05.2021

12.06.2021

11.45

15.15

11.45

12.30

16.00

12.30

link

link

link

mgr inż. Adam Baśkiewicz

adam.baskiewicz@wszib.com.pl

13.03.2021

18.04.2021

13.06.2021

14.45

13.30

17.00

15.30

14.15

17.45

link

link

link

prof. WSZiB dr hab. Olaf Bergmann

olaf.bergmann@wszib.com.pl

20.03.2021

17.04.2021

08.05.2021

16.30

11.45

15.15

17.15

12.30

16.00

link

link

link

dr hab. Maciej Błaszak

maciej.blaszak@wszib.com.pl

17.04.2021

18.15 19.00

link

mgr Tomasz Boruch

tomasz.boruch@wszib.com.pl

 

   

 

mgr inż. Artur Brzęczkowski

artur.brzeczkowski@wszib.com.pl

20.03.2021

11.04.2021

15.05.2021

30.05.2021

11.45

11.45

11.45

09.30

12.30

12.30

12.30

10.15

link

link

link

link

dr Artur Dembny

artur.dembny@wszib.com.pl

20.03.2021

17.04.2021

08.05.2021

19.06.2021

13.00

13.00

13.30

11.45

13.45

13.45

14.15

12.30

link

link

link

link

mgr Magdalena Garstecka

magdalena.garstecka@wszib.com.pl

 

   

 

prof. WSZiB dr Ryszard Groszak

ryszard.groszak@wszib.com.pl

17.04.2021

17.00 17.45 link

dr Krzysztof Hajdrowski

krzysztof.hajdorwski@wszib.com.pl

24.04.2021

19.06.2021

15.15

13.30

16.00

14.15

link

link

mgr Hanna Hanć

hanna.hanc@wszib.com.pl

27.02.2021

13.03.2021

18.04.2021

08.05.2021

17.00

11.45

12.00

12.00

17.45

12.30

12.45

12.45

link

link

link

link

mgr Jakub Kapusto

tel. 514 199 663

21.03.2021

16.05.2021

06.06.2021

17.00

14.45

11.45

17.45

15.30

12.30

link

link

link

prof. WSZiB dr Józef Karpiński

jozef.karpinski@wszib.com.pl

20.03.2021

17.04.2021

15.05.2021

12.06.2021

15.15

10.00

11.15

16.30

16.00

10.45

12.00

17.15

link

link

link

link

prof. WSZiB dr Danuta Klucz

danuta.klucz@wp.pl

27.03.2021

24.04.2021

15.05.2021

05.06.2021

10.00

14.45

17.00

15.15

10.45

15.30

17.45

16.00

link

link

link

link

prof. UAM dr hab. Bartosz Kołaczkowski

bkola@poczta.onet.pl

13.03.2021

24.04.2021

29.05.2021

12.06.2021

14.45

15.15

13.00

13.30

15.30

16.00

13.45

14.15

link

link

link

link

mgr Agnieszka Krzemień

agnieszka.krzemien@wszib.com.pl

17.04.2021

17.00 17.45

link

mgr inż. Paulina Lassocińska

paulina.lassocinska@wszib.com.pl

 

     

mgr Jakub Lesiński

jakub.lesinski@wszib.com.pl

27.03.2021

17.04.2021

29.05.2021

11.45

11.45

10.00

12.30

12.30

10.45

link

link

link

dr Justyna Majchrzak-Lepczyk  

justyna.majchrzak-lepczyk@wszib.com.pl

28.03.2021

16.05.2021

11.15

16.30

12.00

17.15

link

link

dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

alicja.malewicz-pelczynska@wszib.com.pl

14.03.2021

11.04.2021

09.05.2021

13.00

14.45

11.45

13.45

15.30

12.30

link

link

link

dr hab. Edyta Małecka-Ziembińska

edyta.malecka-ziembinska@wszib.com.pl

14.03.2021

24.04.2021

29.05.2021

11.45

14.45

15.15

12.30

15.30

16.00

link

link

link

dr Jacek Matarewicz

jacek.matarewicz@wszib.com.pl

27.03.2021

29.05.2021

05.06.2021

11.45

11.45

11.45

12.30

12.30

12.30

link

link

link

mgr Łukasz Mieloch

l.mieloch@mieloch-adwokaci.pl

17.04.2021

05.06.2021

13.30

13.30

14.15

14.15

link

link

mgr Maciej Mordaka

maciej.mordaka@wszib.com.pl

29.05.2021

15.15 16.00

link

prof. dr hab. Henryk Mruk

henryk.mruk@wszib.com.pl

13.03.2021

11.04.2021

15.05.2021

06.06.2021

11.45

11.15

11.45

11.15

12.30

12.00

12.30

12.00

link

link

link

link

mgr Bartosz Nowak

bartosz.nowak@wszib.com.pl

 

   

 

prof. WSZiB dr hab. Przemysław Ostojski

przemyslaw.ostojski@wszib.com.pl

 

   

 

dr Edward Pałka

paled@tlen.pl

07.03.2021

25.04.2021

30.05.2021

14.45

15.15

15.15

15.30

16.00

16.00

link

link

link

mgr inż. Michał Pietrzyk

michal.pietrzyk@wszib.com.pl

21.03.2021

11.04.2021

20.06.2021

11.15

11.15

11.15

12.00

12.00

12.00

link

link

link

dr Jarosław Przybyła

jaroslaw.przybyla@wszib.com.pl

13.03.2021

24.04.2021

29.05.2021

05.06.2021

14.45

11.45

09.30

11.45

15.30

12.30

10.15

12.30

link

link

link

link

prof. WSZiB dr Małgorzata Ratajczak

malgorzata.ratajczak@wszib.com.pl

07.03.2021

16.05.2021

12.06.2021

10.00

11.45

11.15

10.45

12.30

12.00

link

link

link

mgr Błażej Rychczyński

blazej.rychczynski@wszib.com.pl

07.03.2021

17.04.2021

08.05.2021

12.06.2021

12.00

12.00

17.00

12.00

12.45

12.45

17.45

12.45

link

link

link

link

dr Tomasz Sierpowski

tomasz.sierpowski@wszib.com.pl

20.03.2021

17.04.2021

16.05.2021

11.45

13.30

13.30

12.30

14.15

14.15

link

link

link

mgr Arkadiusz Skomra

arkadiusz.skomra@wszib.com.pl

14.03.2021

25.04.2021

12.06.2021

11.15

11.15

13.00

12.00

12.00

13.45

link

link

link

mgr Marta Stolarska

marta.stolarska@wszib.com.pl

14.03.2021

10.04.2021

09.05.2021

12.06.2021

13.00

11.45

11.45

17.00

13.45

12.30

12.30

17.45

link

link

link

link

mgr Marta Strukowska

marta.strukowska@wszib.com.pl

06.03.2021

24.04.2021

18.45

18.45

19.30

19.30

link

link

mgr Marta Szmajda-Banaszak

marta.szmajda-banaszak@wszib.com.pl

11.04.2021

16.05.2021

11.15

13.00

12.00

13.45

link

link

mgr Grzegorz Szyszka

grzegorz.szyszka@wszib.com.pl

14.03.2021

29.05.2021

14.45

14.45

15.30

15.30

link

link

mgr Piotr Ślęzak

piotr.slezak@wszib.com.pl

10.04.2021

19.06.2021

18.45

18.45

19.30

19.30

link

link

mgr Marta Urbańska

marta.urbanska@wszib.com.pl

13.03.2021

18.04.2021

15.05.2021

15.15

15.15

13.00

16.00

16.00

13.45

link

link

link

mgr Jadwiga Wolak

jadwiga.wolak@wszib.com.pl

06.03.2021

24.04.2021

09.05.2021

12.06.2021

13.30

14.45

11.15

16.30

14.15

15.30

12.00

17.15

link

link

link

link

dr Michał Wyszkowski

michal.wyszkowski@wszib.com.pl

06.03.2021

17.04.2021

16.05.2021

17.00

17.00

13.00

17.45

17.45

13.45

link

link

link

mgr inż. Rafał Zahorski

rafal.zahorski@wszib.com.pl

27.03.2021

17.04.2021

09.05.2021

06.06.2021

14.45

13.00

11.45

11.45

15.30

13.45

12.30

12.30

link

link

link

link

mgr Krzysztof Zieliński

krzysztof@zielinskikancelaria.com

21.03.2021

09.05.2021

06.06.2021

13.30

14.45

11.15

14.15

15.30

12.00

link

link

link