Dyżury wykładowców

Dyżury Wykładowców odbywają się w budynku dydaktycznym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu

 

Dyżur Dzień Od Do Miejsce
Władze

Rektor WSZiB w Poznaniu

prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

magdalena.mazik-gorzelanczyk@wszib.com.pl

dyżury online

03.10.2021

28.11.2021

19.12.2021

16.01.2022

 

11.15

15.15

13.30

13.30

 

12.00

16.00

14.15

14.15

pokój 105

tel. 61 835 15 03, 61 835 15 11

 

 

Prorektor

dr Ryszard Orliński

ryszard.orlinski@wszib.com.pl

PRZEWODNICZĄCY ZESPOŁU DS. JAKOŚCI KSZTAŁCENIA 

6.11.2021

5.12.2021

9.01.2022 (s.13)

19.00

19.00

15.15

20.00

20.00

16.15

 

pokój 110

tel. 61 835 15 03, 61 835 15 11

Prorektor

prof. WSZiB dr Bartłomiej Juras

bartlomiej.juras@wszib.com.pl

PRAKTYKI MODEROWANE

02.10.2021

09.10.2021 

16.10.2021

06.11.2021

13.11.2021

20.11.2021

27.11.2021

12.12.2021

08.01.2022

15.01.2022

13.15

14.00

11.15

13.15

11.15

11.15

15.15

13.00

11.45

11.15

14.00

14.45

12.00

14.00

12.00

12.00

16.00

13.45

12.30

12.00

pokój 108

tel. 61 835 15 03, 61 835 15 11

Dziekan Wydziału Zarządzania

i Administracji

prof. WSZiB dr Małgorzata Michalik

malgorzata.michalik@wszib.com.pl

piątki - online

5.11.2021

19.11.2021

26.11.2021

3.12.2021

10.12.2021

17.12.2021

weekend

6.11.2021

14.11.2021

20.11.2021

27.11.2021

4.12.2021

11.12.2021

18.12.2021

 

8.30

9.00

9.00

9.00

9.00

9.00

 

12.00

9.30

12.00

10.00

14.00

10.00

10.00

 

9.30

10.00

10.00

10.00

10.00

10.00

 

13.00

10.30

13.00

11.00

15.00

11.00

11.00

pokój 106

tel. 61 835 15 03, 61 835 15 11

 

Wykładowcy

mgr Bartłomiej Andrusiewicz

bartlomiej.andrusiewicz@wszib.com.pl

09.10.2021

20.11.2021

05.12.2021

15.01.2022

15.15

13.00

13.30

15.15

16.00

13.45

14.15

16.00

s.100

s.12

s.101

s.111

mgr Agnieszka Baśkiewicz

agnieszka.baskiewicz@wszib.com.pl

04.12.2021

11.45 12.30

s.202

mgr inż. Adam Baśkiewicz

adam.baskiewicz@wszib.com.pl

17.10.2021

04.12.2021

08.01.2022

15.15

11.15

11.45

16.00

12.00

12.30

s.11

s.10

s.104

prof. WSZiB dr hab. Olaf Bergmann

olaf.bergmann@wszib.com.pl

23.10.2021

21.11.2021

19.12.2021

08.01.2022

15.15

11.45

11.45

13.00

16.00

12.30

12.30

13.45

link

link

link

link

dr hab. Maciej Błaszak

maciej.blaszak@wszib.com.pl

21.11.2021

18.45 19.30

s.100

mgr Tomasz Boruch

tomasz.boruch@wszib.com.pl

24.10.2021

11.12.2021

16.01.2022

11.45

11.45

17.00

12.30

12.30

17.45

link

link

s.10

mgr inż. Artur Brzęczkowski

artur.brzeczkowski@wszib.com.pl

09.10.2021

20.11.2021

05.12.2021

08.01.2022

14.45

13.00

11.00

17.00

15.30

13.45

11.45

17.45

s.13

s.202

s.102

s.14

dr Artur Dembny

artur.dembny@wszib.com.pl

16.10.2021

06.11.2021

05.12.2021

15.01.2022

13.30

13.00

11.45

17.00

14.15

13.45

12.30

17.45

link

s.103

link

link

mgr Magdalena Garstecka

magdalena.garstecka@wszib.com.pl

27.11.2021

11.12.2021

18.12.2021

08.01.2022

11.45

11.45

11.45

11.45

12.30

12.30

12.30

12.30

s.11 link

s.104 link

link

s.14 link

prof. WSZiB dr Ryszard Groszak

ryszard.groszak@wszib.com.pl

13.11.2021

11.12.2021

15.15

15.15

16.00

16.00

link

link

dr Krzysztof Hajdrowski

krzysztof.hajdorwski@wszib.com.pl

13.11.2021

18.12.2021

15.01.2021

13.30

13.30

13.30

14.15

14.15

14.15

s.10

s.11

s.12

mgr Hanna Hanć

hanna.hanc@wszib.com.pl

24.10.2021

06.11.2021

14.11.2021

27.11.2021

04.12.2021

12.12.2021

08.01.2022

14.45

10.15

17.00

10.15

10.15

13.30

12.00

15.30

11.00

17.45

11.00

11.00

14.15

12.45

link

link

s.14

link

link

link

link

mgr Jakub Kapusto

tel. 514 199 663

 

   

 

prof. WSZiB dr Józef Karpiński

jozef.karpinski@wszib.com.pl

24.10.2021

27.11.2021

11.12.2021

15.01.2022

10.15

12.00

14.45

14.45

11.00

12.45

15.30

15.30

link

link

link

link

prof. WSZiB dr Danuta Klucz

danuta.klucz@wp.pl

23.10.2021

18.12.2021

08.01.2021

11.15

11.45

13.30

12.00

12.30

14.15

link

link

link

prof. UAM dr hab. Bartosz Kołaczkowski

bkola@poczta.onet.pl

24.10.2021

13.11.2021

18.12.2021

08.01.2022

13.30

13.30

11.15

13.30

14.15

14.15

12.00

14.15

link

link

link

link

mgr Agnieszka Krzemień

agnieszka.krzemien@wszib.com.pl

23.10.2021

28.11.2021

11.12.2021

10.00

10.00

10.00

10.45

10.45

10.45

link

link

link

mgr inż. Paulina Lassocińska

paulina.lassocinska1@wszib.com.pl

7.11.2021

9.15 10.00 link

mgr Jakub Lesiński

jakub.lesinski@wszib.com.pl

27.11.2021

04.12.2021

12.12.2021

09.01.2022

15.01.2022

13.30

15.15

11.00

11.00

15.15

14.15

16.00

11.45

11.45

16.00

link

link

link

link

link

dr Justyna Majchrzak-Lepczyk  

justyna.majchrzak-lepczyk@wszib.com.pl

24.10.2021

27.11.2021

17.45

15.00

18.30

15.45

link

link

dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

alicja.malewicz-pelczynska@wszib.com.pl

28.11.2021

18.12.2021

11.45

15.15

12.30

16.00

link

link

dr hab. Edyta Małecka-Ziembińska

edyta.malecka-ziembinska@wszib.com.pl

23.10.2021

15.01.2022

11.45

10.00

12.30

10.45

link

link

dr Jacek Matarewicz

jacek.matarewicz@wszib.com.pl

17.10.2021

13.11.2021

11.12.2021

16.01.2022

15.15

11.45

14.45

11.45

16.00

12.30

15.30

12.30

link

link

link

link

mgr Łukasz Mieloch

l.mieloch@mieloch-adwokaci.pl

 

   

 

mgr Maciej Mordaka

maciej.mordaka@wszib.com.pl

 

   

 

prof. dr hab. Henryk Mruk

henryk.mruk@wszib.com.pl

13.11.2021

21.11.2021

11.12.2021

11.45

11.15

11.45

12.30

12.00

12.30

link

s.111

link

mgr Bartosz Nowak

bartosz.nowak@wszib.com.pl

06.11.2021

11.12.2021

08.01.2022

13.00

13.00

13.30

13.45

13.45

14.15

s.10

s.14

s.13

dr Edward Pałka

paled@tlen.pl

06.11.2021

15.01.2022

19.00

18.45

19.45

19.30

link

link

mgr inż. Michał Pietrzyk

michal.pietrzyk@wszib.com.pl

05.12.2021

08.01.2022

13.00

11.45

13.45

12.30

s.103

s.103

dr Jarosław Przybyła

jaroslaw.przybyla@wszib.com.pl

24.10.2021

20.11.2021

04.12.2021

15.01.2022

11.45

11.45

15.15

12.00

12.30

12.30

16.00

12.45

s.11

s.104

s.12

s.11

prof. WSZiB dr Małgorzata Ratajczak

malgorzata.ratajczak@wszib.com.pl

23.10.2021

13.11.2021

11.12.2021

08.01.2022

11.45

13.00

11.45

10.00

12.30

13.45

12.30

10.45

link

link

s.103

link

mgr Błażej Rychczyński

blazej.rychczynski@wszib.com.pl

06.11.2021

07.11.2021

11.12.2021

08.01.2022

16.01.2022

11.45

15.15

11.45

11.45

11.45

12.30

16.30

12.30

12.30

12.30

s.13

s.13

s.14

s.13

s.102

dr Tomasz Sierpowski

tomasz.sierpowski@wszib.com.pl

27.11.2021

12.12.2021

16.01.2022

13.30

11.45

11.15

14.15

12.30

12.00

link

link

link

mgr Arkadiusz Skomra

arkadiusz.skomra@wszib.com.pl

17.10.2021

04.12.2021

08.01.2022

14.45

15.15

11.45

15.30

16.00

12.30

link

s.13

link

prof. dr hab. Bogdan Sojkin

bogdan.sojkin@wszib.com.pl

23.10.2021

14.11.2021

04.12.2021

11.45

18.45

11.45

12.30

19.30

12.30

link

s.13

link

mgr Marta Stolarska

marta.stolarska@wszib.com.pl

27.11.2021

12.12.2021

16.01.2022

15.15

15.15

13.30

16.00

16.00

14.15

s.102

s.13

s.100

mgr Marta Strukowska

marta.strukowska@wszib.com.pl

13.11.2021

21.11.2021

18.12.2021

09.01.2022

11.45

18.15

13.30

14.30

12.30

19.00

14.15

15.15

s.11

s.13

s.10

s.11

mgr Marta Szmajda-Banaszak

marta.szmajda-banaszak@wszib.com.pl

 

   

 

mgr Grzegorz Szyszka

grzegorz.szyszka@wszib.com.pl

11.12.2021

16.01.2022

17.00

13.30

17.45

14.15

s.12

s.13

mgr Piotr Ślęzak

piotr.slezak@wszib.com.pl

23.10.2021

06.11.2021

20.11.2021

17.00

11.45

15.15

17.45

12.30

16.00

s.13

s.10

s.13

mgr Marta Urbańska

marta.urbanska@wszib.com.pl

06.11.2021

11.12.2021

15.01.2022

15.15

15.15

11.15

16.00

16.00

12.00

s.12

s.12

s.109

mgr Jadwiga Wolak

jadwiga.wolak@wszib.com.pl

16.10.2021

13.11.2021

05.12.2021

09.01.2022

15.01.2022

13.30

11.45

11.45

11.45

11.45

14.15

12.30

12.30

12.30

12.30

s.11

s.104

s.12

s.11

s.12

dr Michał Wyszkowski

michal.wyszkowski@wszib.com.pl

20.11.2021

11.45 12.30

s.12

mgr inż. Rafał Zahorski

rafal.zahorski@wszib.com.pl

23.10.2021

20.11.2021

05.12.2021

15.15

13.30

15.15

16.00

14.15

16.00

link

link

link

mgr Krzysztof Zieliński

krzysztof@zielinskikancelaria.com

27.11.2021

11.12.2021

15.01.2022

13.30

15.15

15.15

14.15

16.00

16.00

link

s.104

link