Wykładowcy praktycy biznesu

 

Artur Brzęczkowski

Aktywnie uczestniczy w budowaniu polskiego e-commerce. Był związany z Grupą Allegro, razem z zespołem stworzył m.in.: aukcje WOŚP, programy i projekty edukacyjne dedykowane Sprzedawcom. ​Budował i kreował markę aukcji internetowych w Polsce, współtworzył pierwsze ogłoszenia motoryzacyjne otoMoto, nieruchomości otoDom oraz OLX.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Bartosz Nowak

Kreatywny trener i szkoleniowiec z głową pełną pomysłów. Prowadzenie szkoleń i warsztatów to jego pasja i sposób na życie. Każdego dnia kolekcjonuje nowe doświadczenia zawodowe.

 

Czytaj więcej

   

 

 


dr Jacek Matarewicz

Jest Adwokatem i Doradcą Podatkowym. Specjalizuje się w podatku od towarów i usług (VAT) oraz akcyzie i cłach. Doradza podmiotom z wielu sektorów gospodarki, w szczególności z branży motoryzacyjnej, nieruchomościowej, deweloperskiej, finansowej oraz energetycznej.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

Doktor nauk ekonomicznych, specjalista z zakresu marketingu i PR, kierownik projektów strategicznych, w tym budujących relacje ze społecznościami biznesowymi. Zainteresowania zawodowe to zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem mieszanki promocyjnej w procesie komunikacji marketingowej.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 


Marta Urbańska

Radca Prawny. Prowadzi w Poznaniu kancelarię lawLab Radcy prawni (e-lawlab.com). Doradza przedsiębiorcom w bieżącej działalności. Pisze, sprawdza i negocjuje umowy i regulaminy oraz prowadzi spory sądowe. Zajmuje się prawem marketingu (regulaminy konkursów/promocji, prawa autorskie, wizerunek) i tematyką ochrony danych osobowych ( RODO), a także prawem e-commerce (sklepy internetowe, serwisy). 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Gabriel Sznajder

Trener biznesowy i konsultant w obszarze przywództwa, rozwoju zespołów projektowych i analizy biznesowej z ponad 15 letnim doświadczeniem. Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i portfelem projektów, zarządzania operacyjnego oraz realizacji inicjatyw R&D i utrzymaniowych w branży IT. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Błażej Goraj

Doświadczenie zawdodowe w takich firmach jak Centralny Ośrodek Informatyki, PGE Systemy S.A., ERGON Poland Sp. z o.o., Orange Polska. Wykształcenie Politechnika Śląska w Gliwicach oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie oraz Kozminski Academy.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Rafał Zahorski

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, uzyskał też dyplom MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Zdobywał doświdczenie w logistyce pracując jako marynarz, magazynier, spedytor i shippingowiec. Dziś jest pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


dr Jarosław Przybyła

Rozpoczął studia w Poznaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości kończąc je jednocześnie na trzech kierunkach: Marketing, Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie. Następnie studiował broniąc z sukcesem prace magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Czytaj więcej

 

   


 

 

prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Po studiach została koordynatorką projektów międzynarodowych w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży „Mikuszewo”. Do dnia dzisiejszego pozostaje na stanowiskach kierowniczych zarządzając dużymi projektami międzynarodowymi.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Hanna Hanć

Posiada bogate doświadczenie zawodowe o charakterze międzynarodowym poprzez pracę w Hiszpanii, Argentynie, Luxemburgu, krajach skandynawskich, Rosji w różnych dziedzinach: transportu międzynarodowego, działalności związanej z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w specjalnych strefach ekonomicznych, aranżacją finansowania celowego, wprowadzaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie (ERP, CRM, PM, PPM).

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 

 


Krzysztof Zieliński

Radca prawny, doświadczenie zdobywał m.in. w kancelariach prawnych, spółkach z branży finansowej i Parlamencie Europejskim w Brukseli. Doradca i koordynator świadczenia pomocy prawnej w zakresie m.in. spraw korporacyjnych spółek prawa handlowego; prawa konsumenckiego, ze szczególnym uwzględnieniem weryfikacji stosowanych przez przedsiębiorców wzorców umów oraz regulaminów.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 
 

Agnieszka Krzemień

Jako Head of Right Management wraz z zespołem Career Coachów projektuje i dostarcza rozwiązania dla klientów w całej Polsce, aby dostosować ich strategię talentów do ich strategii biznesowej.

Zmotywowany i entuzjastyczny Ekspert ds. rozwoju kariery i talentów.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


dr Tomasz Sierpowski

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, menedżer edukacji, właściciel firmy szkoleniowej i wydawniczej CEdu sp. z o. o., autor i koordynator projektów szkoleniowych. Przez blisko 20 lat prowadził szkołę języków obcych British Centre we Wrocławiu i równocześnie przez 10 lat pracował jako analityk finansowy w Orbis.

 

Czytaj więcej

 

     

 

 


dr Artur Dembny

Doktor nauk ekonomicznych, absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jeden w pierwszych studentów WSZIB w Poznaniu (nr indeksu: 11/93). Pierwszy absolwent WSZIB w Poznaniu, który uzyskał doktorat (2001).

 

Czytaj więcej

 

     

 

 


Bartłomiej Andrusiewicz

Mocno zmotywowany menadżer z 20-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i budowania portfolio firm, w tym strategii, zarządzania projektami, sprzedaży, budowania relacji z klientami i rozwoju biznesu.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Arkadiusz Skomra

Praktyk, asesor sądowy w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Poznaniu, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; w 2014 r. zdał z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, autor publikacji z zakresu procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej oraz materialnego prawa administracyjnego.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Jakub Lesiński

Skoncentrowany na różnorodnych aspektach przywództwa i skutecznego zarządzania, przede wszystkim w obszarze realizacji złożonych projektów i programów. Zarządzał zespołami od trzech do ponad czterystu osób. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i transformacją organizacji.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Piotr Ślęzak

Jest ekspertem działającym na styku biznesu i IT. Na co dzień działa jako manager i trener, prowadzący i realizujący złożone projekty doradcze i wdrożeniowe, szkolenia i warsztaty z zagadnień współpracy biznesu i IT. W swojej karierze założył takie organizacje jak Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych CORRSE, CORRSE Education, ForProgress czy Oxford Acoustic.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Artur Różycki

Karierę zawodową rozpoczął w firmie audytorsko-doradczej Ernst & Young. Uczestniczył w projektach dotyczących hutnictwa miedzi, przemysłu telekomunikacyjnego i elektroenergetyki. W trakcie przekształceń sektora elektroenergetycznego przeprowadził wraz ze swoim zespołem restrukturyzację obszaru obsługi klienta w Energetyce Poznańskiej i ENEA SA.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Adam Baśkiewicz

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania. W branży FMCG od przeszło 20 lat. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Agnieszka Baśkiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Zarzadzania i Ekonomiki Usług. Wykwalifikowany Specjalista ds. Obsługi Klienta. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Wiesław Biernacki

Przez wiele lat Prezes Zarządu Beiersdorf Manufacturing Poznań sp. z o.o. polskiej filii producenta wiodących marek kosmetycznych NIVEA i EUCREIN. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, studiów MBA na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Cranfield University.

 

Czytaj więcej

 

 

   

 

 


Tomasz Boruch

Doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Centralny Ośrodek Informatyki, PGE Systemy S.A., ERGON Poland Sp. z o.o., Orange Polska. Wykształcenie Politechnika Śląska w Gliwicach oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie oraz Kozminski Academy.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


Jacek Czerwonka

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej był dyrektorem Segmentu Energetyka w Polimeksie Mostostalu, a po jego przekształceniu w niezależną spółkę Polimex Energetyka objął stanowisko prezesa. 

 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 

 


dr inż. Krzysztof Hajdrowski

Inicjator departamentu zarządzania projektami w Enea Operator. Aktualnie jest szefem Biura Innowacji w Departamencie Strategii w trzeciej co do wielkości grupie energetycznej w Polsce – Enea S.A.

 

Czytaj więcej

 

     

 

 


Michał Kamiński

Certyfikowany księgowy, wykładowca i szkoleniowiec współpracujący z wieloma podmiotami, szkołami i uczelniami. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako nadzorca sądowy i asystent syndyka przy Sądzie Rejonowym w Legnicy specjalizując się w prawie upadłościowym i naprawczym.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Łukasz Mieloch

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu Katedra Prawa Cywilnego i Ubezpieczeniowego oraz studium podyplomowego Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Ekonomia i Prawo Gospodarcze.  Organizował działy windykacji dla dużych firm handlowych.

 

Czytaj więcej

 

 

     

 

 


Piotr Nowak

Swoje doświadczenie zdobył pracując w koncernie grupy VW. Rozwijał system SAP w obszarach logistyczno- produkcyjnych oraz wdrażał SAP na nowe spółki. Ukierunkowany na rozwój i optymalizacji procesów biznesowych. Obecnie rozwija systemy finansowy oraz integruje go z innymi systemami (Retail, e-commerce).

 

Czytaj więcej

 

 

 


Marta Stolarska

Wykształcenie i pracę zawodową łączy z największą życiową pasją, jaką jest poznawanie człowieka, pomaganie w pokonywaniu jego trudności i  akceptowaniu ograniczeń, a przede wszystkim odkrywaniu i skutecznym wykorzystywaniu zasobów.

 

Czytaj więcej