Kontakt

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Ul. Robocza 4
61-538 Poznań
NIP 781-13-37-866

W poniedziałki Uczelnia jest nieczynna

 

Dział Dni otwarcia Godziny otwarcia

Biuro Rekrutacji s. 3
Julia Wiśniewska
Ewa Balwierczak
Tel. 61 835 15 11
Kom. 601 305 212
rekrutacja@wszib.com.pl

wtorek-sobota

niedziala

9.00-18.00

9.00-13.00

Centrum Obsługi Studenta (COS) s.3
Julia Wiśniewska
Ewa Balwierczak
Tel. 61 835 15 11
Kom. 601 305 212
cos@wszib.com.pl

wtorek-sobota

niedziala

9.00-18.00

9.00-13.00

Dziekanat s. 112
Anna Wejman
anna.wejman@wszib.com.pl
Paulina Lassocińska
paulina.lassocinska@wszib.com.pl
Tel. 61 835 15 11


Telefon dla Wykładowców
Tel. 61 835 17 09

piątek-sobota

niedziala

9.00-18.00

9.00-13.00

Kierownik Dziekanatu s. 113
Anna Nowak
Tel. 61 835 15 11
anna.nowak@wszib.com.pl
środa-piątek 9.00-16.00
Dział Archiwum s. 113
Anna Sobierała
Tel. 61 835 15 11
archiwum@wszib.com.pl
piątek
wyznaczona sobota
(09.09.2017 r.)
9.00-18.00
9.00-18.00
 
Dział Stypendiów i Rozliczeń Finansowych s.203
Grażyna Lewandowska
Tel. 61 835 15 08
grazyna.lewandowska@wszib.com.pl
piątek 9.00-16.00

Biblioteka s. 201
Karolina Jarczyńska
Tel. 61 835 15 20
biblioteka@wszib.com.pl

piątek
sobota
niedziela

14.00-18.00
9.00-18.00
9.00-15.00

Biuro Rektora i Kanclerza s. 110
Izabela Polus-Bryzek
Tel. 61 835 15 03
Fax 61 835 15 04
rektorat@wszib.com.pl

wtorek-piątek 8.00-15.00
Marketing s. 110
Michał Pietrzyk
Tel. 61 835 18 15
marketing@wszib.com.pl
wtorek-piątek 8.00-16.00
Wynajem sal
Tel. 61 835 15 11
wynajem@wszib.com.pl
wtorek-piątek 8.00-16.00