Absolutorium 2017

Body: 

W sobotę, 8 lipca 2017 roku o godz. 12.00, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM, im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste Absolutorium Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Uroczystość zgromadziła Absolwentów I i II stopnia kierunków Administracja oraz Zarządzanie.

Pan Rektor dr Ryszard Groszak i Pani Dziekan dr Małgorzata Michalik wygłosili bardzo inspirujące przemówienia oraz przywitali Wykładowców, Gości, Rodziny, Bliskich i Znajomych oraz Absolwentów.

Pani Kanclerz Maria Wanierowicz w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na jubileuszową, 25 rocznicę istnienia WSZiB w Poznaniu, oraz odwołała się do misji założyciela Uczelni - mgr. inż. Jerzego Pietrzyka, który chciał by Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu budowała kulturę nowoczesnego zarządzania i wspierała indywidualny rozwoju studentów w doskonaleniu kompetencji menedżerskich oraz wiedzy prawno-administracyjnej, przy przyjaznym podejściu do Studentów.

Mgr Dorota Jakubowska - tegoroczna Absolwentka i reprezentantka Studentów, podziękowała Władzom i Wykładowcom za inspirujące zajęcia oraz wsparcie w rozwoju, a wszyscy Absolwenci nagrodzili brawami swoje rodziny i bliskich.

Gościnnie podczas uroczystości wystąpili Pan Andrzej Moskalik - Członek Zarządu BCC - największego partnera SAP w Polsce, absolwent Administracji WSZiB w Poznaniu z rocznika 1993 wygłaszając wykład pt. "Istota zarządzania to podejmowanie decyzji i praca z ludźmi", oraz związany z Uczelnią od początku jej istnienia Pan prof. dr hab. Henryk Mruk - wybitny specjalista w dziedzinie marketingu, badań rynku i komunikacji, którego prezentacja pt. "Rozwój osobisty a tworzenie lepszego świata" jest do pobrania TUTAJ.

Podczas Absolutorium Pan Rektor dr Ryszard Groszak z Panem Prorektorem dr. Ryszardem Orlińskim wręczyli wyróżnionym Absolwentom Pochwały Rektora oraz Nagrody Główne i Wyróżnienia autorom najlepszych prac i projektów dyplomowych.

Uroczystość zakończyło wręczenie Tableau, oraz...

tradycyjny rzut biretem! :)

Dziękujemy Absolwentom za wspólnie spędzone w Uczelni lata, a Wykładowcom i Władzom za ich wsparcie i pomoc w kształtowaniu ścieżki kariery :)

Obraz: