Nowa Platforma Edukacyjna MOODLE zintegrowana z Google dla Szkół i Edukacji

Body: 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów i mając na celu usprawnienie komunikacji oraz ułatwienie przyswajania wiedzy, oddajemy w Wasze ręce nową Platformę Edukacyjną Moodle zintegrowaną z Google dla Szkół i Edukacji!

Platforma Moodle, to miejsce gdzie są zamieszczone wszystkie materiały dotyczące studiowania wybranych przez Ciebie przedmiotów (dotyczy tylko zajęć nieobowiązkowych – wykładów i wykładów specjalnościowych).

Możesz się spodziewać wykładów w formie tekstowej, audiobooków czy filmów. Dodatkowo niektóre przedmioty mogą być wzbogacone o artykuły, prezentacje i quizy. Jest to też miejsce do bezpośredniego przesyłania prac zaliczeniowych do Twoich Wykładowców.

Druga część platformy - Google dla Szkół i Edukacji ułatwia komunikację między studentami i wykładowcami (Gmail i Hangouts), umożliwia zarządzanie grupą (Kalendarz Google) oraz współdzielenie plików, na których może pracować jednocześnie cała grupa (Dysk Google). Na początku roku akademickiego każdy student otrzyma mailem instrukcje, które ułatwią korzystanie z platform.

Wszelkie uwagi dotyczące poprawy i powiązanych z nią narzędzi proszę przesyłać na adres: paulina.lassocinska@wszib.com.pl

Jak się zalogować do platformy?

Platforma dostępna jest pod adresem: http://mdl.wszib.com.pl/login/index.php

Loginem do platformy jest Twoje imię i nazwisko + uczelniana domena: imie.nazwisko@wszib.com.pl

Hasłem jest 8 ostatnich cyfr numery pesel (z wymuszeniem zmiany hasła przy pierwszym logowaniu).

Obraz: