Studencka reprezentacja na Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Kompetencje przyszłości – wyzwania współczesnych pokoleń”

Body: 

Nasza Studentka i założyciela Koła Naukowego WSZiP, Katarzyna Ludwiczak, uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Kompetencje przyszłości – wyzwania współczesnych pokoleń” w Radomiu 12-13.04.2024 r., gdzie reprezentowała naszą Uczelnię oraz Koło Naukowe.  Tematy które były poruszane na konferencji dotyczyły nauk z zakresu ekonomii, informatyki, pedagogiki, psychologii i prawa.

Wystąpienie naszej Studentki dotyczyło oceny kompetencji managerskich w świetle autorskich badań. To niezwykłe doświadczenie nie tylko podkreśla studencki zapał do nauki, ale także dowodzi, że nasze środowisko akademickie jest pełne niezwykłych talentów gotowych podjąć wyzwania i inspirować innych.

To właśnie takie momenty dają nam motywację do dalszej pracy i rozwijania naszych pasji naukowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością naukową do studenckiego Koła Naukowego WSZiP, prowadzonego pod czujnym okiem Pana Profesora Henryka Mruka oraz praktyka biznesu Pana Adama Baśkiewicza.

Kontakt do założycielki i działaczki Koła: katarzyna.zalisz@wp.pl lub kjludwiczak@wp.pl

Kontakt do Koła Naukowego WSZiP: kolo.naukowe@wszib.com.pl

 

 

Obraz: