dr Jarosław Przybyła

 

 

Rozpoczął studia w Poznaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości kończąc je jednocześnie na trzech kierunkach: Marketing, Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie. Następnie studiował broniąc z sukcesem prace magisterskie zarówno na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – na kierunku Handel i Marketing, a także w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Finanse i Bankowość. Tytuł doktora uzyskał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego.

 

Pierwszą pracę podjął w 2000 roku w trakcie studiów w firmie Ennovations, spółce zależnej Arena.pl S.A. gdzie zajmował stanowisko Marketing managera. Następnie w One-2-One Sp. z o.o. od początku jej istnienia jako pierwotnie Kierownik rozwoju produktu, a następnie Dyrektor rozwoju rynku, aż po stanowisko Członka zarządu, po wprowadzeniu z sukcesem spółki na podstawowy rynek WGPW. W tym samym czasie, sukcesywnie od 2003 r. zajmując coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska w spółce zależnej One-2-One, czyli w mobijoy!, pozycjonowanej jako agencja marketingu mobilnego (pierwsza na rynku polskim), ostatecznie został jej Prezesem, odnosząc wiele sukcesów potwierdzonych nagrodami i wyróżnieniami w ogólnopolskich konkursach branżowych, w tym m.in. Golden Arrow, czy Polskim Konkursie Reklamy KTR. 
Od 2010 roku, gdy postanowił całkowicie zmienić branżę, rozpoczął przygodę z lotnictwem, która trwa do tej pory. Aktualnie Prezes zarządu docenianej nie tylko w Europie, ale i na świecie szkoły lotniczej Aero Poznań (również Europejskie Centrum Symulatorowe Cirrusa), jak i Cirrus Aircraft Poland & Baltics – wyłącznego przedstawiciela producenta amerykańskich samolotów śmigłowych i odrzutowych na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię.

 

W wolnym czasie stara się uwolnić myśli skupiając się na jeździe motocyklem typu cruiser bądź oryginalnie zachowanym youngtimerem – Fiatem 126p pierwszej serii, dokładnie w jego wieku.

 

Najlepszy Cyfrowy Wykładowca 2019/2020

Wykładowca, który inspirował i motywował Studentów do nauki w roku 2022/2023