Wykładowcy Administracja

piotrpietrzak.png

Piotr Pietrzak

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra prawa i administracji uzyskał broniąc pracy magisterskiej związanej tematycznie z prawem pracy. Praktyk prawa pracy, od około 20 lat związany zawodowo z nadzorem przestrzegania przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Czytaj więcej

 

 

 


dr Jacek Matarewicz

Jest Adwokatem i Doradcą Podatkowym. Specjalizuje się w podatku od towarów i usług (VAT) oraz akcyzie i cłach. Doradza podmiotom z wielu sektorów gospodarki, w szczególności z branży motoryzacyjnej, nieruchomościowej, deweloperskiej, finansowej oraz energetycznej.

 

Czytaj więcej

 

 

 


prof. WSZiP dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Po studiach została koordynatorką projektów międzynarodowych w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży „Mikuszewo”. Do dnia dzisiejszego pozostaje na stanowiskach kierowniczych zarządzając dużymi projektami międzynarodowymi.

 

Czytaj więcej

 

 

 


prof. WSZiP dr Małgorzata Ratajczak

Doktor nauk prawnych w zakresie prawa, adiunkt i profesor Wyższej Szkoły Zarządzania i Psychologii w Poznaniu, doświadczony dydaktyk. Przedmiotem jej zainteresowań naukowych jest prawo finansowe (a w szczególności prawo finansów publicznych), prawo administracyjne oraz prawie pomocy społecznej. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Agnieszka Krzemień

Jako Head of Right Management wraz z zespołem Career Coachów projektuje i dostarcza rozwiązania dla klientów w całej Polsce, aby dostosować ich strategię talentów do ich strategii biznesowej.

Zmotywowany i entuzjastyczny Ekspert ds. rozwoju kariery i talentów.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Krzysztof Zieliński

Radca prawny, doświadczenie zdobywał m.in. w kancelariach prawnych, spółkach z branży finansowej i Parlamencie Europejskim w Brukseli. Doradca i koordynator świadczenia pomocy prawnej w zakresie m.in. spraw korporacyjnych spółek prawa handlowego; prawa konsumenckiego, ze szczególnym uwzględnieniem weryfikacji stosowanych przez przedsiębiorców wzorców umów oraz regulaminów.

 

Czytaj więcej

 

 
 

Marta Szmajda-Banaszak

Radca prawny, doświadczenie zdobywała m.in. w kancelariach prawnych, w tym w jednej z największych w Szczecinie. Aktualnie prowadzi własną kancelarie i współpracuje z kancelarią obsługującą banki.

 

Czytaj więcej

 

 

 


dr Jarosław Przybyła

Rozpoczął studia w Poznaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii kończąc je jednocześnie na trzech kierunkach: Marketing, Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie. Następnie studiował broniąc z sukcesem prace magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Czytaj więcej