Wykładowcy Psychologia

ewamojs.png

prof. dr hab. Ewa Mojs

Kierownik katedry Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Psycholog, psychoterapeuta i neuropsycholog praktyk, początkowo w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, następnie w Wielkopolskim Centrum Neurologii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, a także wspierając diagnostycznie i terapeutycznie Klinikę Reumatologii i Rehabilitacji UMP, Oddział Ginekologiczno-Położniczy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu.

 

Czytaj więcej

 

 

 


dr hab. Tomasz Hanć, prof. UAM

Doktor habilitowany nauk biologicznych, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Jest autorem wielu artykułów naukowych i książek oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych, poświęconych tematyce ADHD oraz stresu i traumy. 

 

Czytaj więcej

 

 


dr hab. Maciej Błaszak, prof. UAM

Kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Prowadzi szkolenia dla biznesu, związków zawodowych, samorządu i nauczycieli. Konsultant i trener z doświadczeniem biznesowym, pomagający rozwiązywać złożone problemy zarządcze wynikające ze zmian organizacyjnych w firmie.

 

Czytaj więcej

 

 


Marta Stolarska

Wykształcenie i pracę zawodową łączy z największą życiową pasją, jaką jest poznawanie człowieka, pomaganie w pokonywaniu jego trudności i  akceptowaniu ograniczeń, a przede wszystkim odkrywaniu i skutecznym wykorzystywaniu zasobów.

 

Czytaj więcej

 

 

 


 

mgr Karolina Kręglewska

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji, członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, a także doktorantką na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Psycholog szkolny, specjalizuje się w terapii dzieci i młodzieży. Prowadzi także terapię indywidualną dla dorosłych

 

Czytaj więcej

 

 

 


mgr Marta Grabka

Zajmuje się tworzeniem strategii HR związanej z biznesową strategią firmy. Koordynuje procesy rekrutacji. Angażuje się w badania satysfakcji pracowników, organizuje szkolenia, zarządza komunikacją wewnętrzną i wspiera rozwój zespołu HR.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Beata Dranikowska

Psycholog, ekonomista, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC (Professional Certified Coach), praktyk biznesu z doświadczeniem menedżerskim. Daje jakość i rozwiązania w oparciu o autentyczne potrzeby ludzi i oczekiwaną w organizacji zmianę. Pracuje z pasją i zaangażowaniem.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Bartosz Nowak

Tutor, nauczyciel akademicki, nauczyciel i wychowawca w liceum ogólnokształcącym,  asystent osób atypowych. Posiada praktyczne doświadczenie pedagogiczne w pracy z młodzieżą licealną i akademicką w spektrum autyzmu. W pracy dydaktycznej pracuje w oparciu o metodykę design thinking.

 

Czytaj więcej

 

 


maiakubiak.png

dr Maia Stanisławska-Kubiak

Jest praktykiem, wykładowcą i badaczem w dziedzinie psychologii. Autorka licznych publikacji z zakresu psychosomatyki i neuropsychologii. Obecnie pełni funkcję adiunkta w Katedrze i Zakładzie Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


grazynateusz.jpg

dr Grażyna Teusz

Specjalizuje się w terapii, pedagogice Gestalt, arteterapii oraz systemowej terapii rodzin. Zainteresowania badawcze: psychologia i pedagogika rodziny, psychologia narracyjna, poradnictwo biograficzne, krytyczne wydarzenia życiowe w cyklu życia rodziny oraz w dynamice zmian rozwojowych w systemie rodziny.

 

Czytaj więcej

 

 

 


 

dr Jadwiga Łuczak-Wawrzyniak

Wykładowca, kierownik specjalizacji, opiekun stażów specjalizacyjnych w dziedzinie psychologia kliniczna, Wiceprzewodnicząca Poznańskiego Oddziału Psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (kadencja 2022-2025), którego statutowym celem jest kultywowanie historii i misji nauk psychologicznych. Przez wiele lat pełniła funkcję psychologa klinicznego w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu oraz  Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM w Poznaniu

 

Czytaj więcej

 

 

 


Agnieszka Krzemień

Jako Head of Right Management wraz z zespołem Career Coachów projektuje i dostarcza rozwiązania dla klientów w całej Polsce, aby dostosować ich strategię talentów do ich strategii biznesowej. Zmotywowany i entuzjastyczny Ekspert ds. rozwoju kariery i talentów.

 

Czytaj więcej

 

 

 


marcinkochanowski_0.png

dr Marcin Kochanowski

Jest doktorem psychologii, nauczycielem akademickim i praktykiem psychologii sportu. Już ponad 15 lat współpracuje z kadrami narodowymi. Uczestniczył w Turniejach Pucharu Świata, Mistrzostwach Świata i Europy, a także Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie. Prowadzi wykłady motywacyjne, szkolenia z budowania zespołu. 

 

Czytaj więcej

 

 

 


dominikczajeczny.jpg

dr n. med. i n. o zdr. Dominik Czajeczny

Psycholog, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu. W 2016 roku ukończył Podyplomowe Studia Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenia kliniczne zdobywał w Centrum Psychiatrycznym w Warcie, Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda" w Poznaniu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 

Czytaj więcej

 

 

 


 

dr Igor Kozak

Psycholog kliniczny, psycholog szkolny, technik EEG, psychoterapeuta, neuroterapeuta oraz doktor nauk teologicznych. Pracuje z młodzieżą w kryzysie uzależnienia i ich systemem rodzinnym.

 

Czytaj więcej

 

 

 


prof. dr hab. Henryk Mruk

W pracy naukowej i dydaktycznej zajmuje  się tematyką zachowań konsumentów, rozkładami dochodów ludności, ekonomią behawioralną, marketingiem  i przywództwem.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


prof. WSZiP dr Małgorzata Ratajczak

Doktor nauk prawnych w zakresie prawa, adiunkt i profesor Wyższej Szkoły Zarządzania i Psychologii w Poznaniu, doświadczony dydaktyk. Przedmiotem jej zainteresowań naukowych jest prawo finansowe, prawo administracyjne oraz prawo pomocy społecznej. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Marta Urbańska

Radca Prawny. Prowadzi w Poznaniu kancelarię lawLab Radcy prawni (e-lawlab.com). Doradza przedsiębiorcom w bieżącej działalności. Pisze, sprawdza i negocjuje umowy i regulaminy oraz prowadzi spory sądowe. Zajmuje się prawem marketingu i tematyką ochrony danych osobowych ( RODO), a także prawem e-commerce (sklepy internetowe, serwisy). 

 

Czytaj więcej