Wykładowcy Zarządzanie

 

Artur Brzęczkowski

Aktywnie uczestniczy w budowaniu polskiego e-cmommerce. Był związany z Grupą Allegro, razem z zespołem stworzył m.in.: aukcje WOŚP, programy i projekty edmukacyjne dedykowane Sprzedawcom. Budował i kreował markę aukcji internetowych w Polsce, współtworzył pierwsze ogłoszenia motoryzacyjne otoMoto, nieruchomości otoDom oraz OLX.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


prof. WSZiP dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Po studiach została koordynatorką projektów międzynarodowych w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży „Mikuszewo”. Do dnia dzisiejszego pozostaje na stanowiskach kierowniczych zarządzając dużymi projektami międzynarodowymi.

 

Czytaj więcej

 

 

 


Rafał Zahorski

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, uzyskał też dyplom MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Zdobywał doświdczenie w logistyce pracując jako marynarz, magazynier, spedytor i shippingowiec. Dziś jest pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Beata Dranikowska

Psycholog, ekonomista, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC (Professional Certified Coach), praktyk biznesu z doświadczeniem menedżerskim. Daje jakość i rozwiązania w oparciu o autentyczne potrzeby ludzi i oczekiwaną w organizacji zmianę. Pracuje z pasją i zaangażowaniem.

 

Czytaj więcej